Hakkımızda

Biz Kimiz?

Merhaba, www.sucte.com olarak 2020 Yılının Aralık ayında yayın hayatımıza başladık. Elimizden geldiği kadar doğru bilgiyi okuyucularımıza ulaştırmaya çalışıyoruz. Özellikle finans alanında doğru bilgiler vermeye çalışıyoruz. Toplam 2 Kişilik dev bir kadro ile finans piyasalarında daha önce yaptığımız hataları başkaları da yapmasın diye gece gündüz çalışıyoruz. Finans konularının yanında bilgimizin yettiği kadar diğer konularda da paylaşımlar yapıyoruz.

Amacımız

Bizim amacımız doğru bilgiyi okuyuculara ulaştırmak ve kaleme aldığımız katogorilerde en büyük olmaktır. Ziyaretçi sayımızı arttırmak ve güvenilir bir web sitesi olmaktır. Özellikle ekonomi alanında küçük yatırımcı diye tabir edilen yatırımcılara en doğru bilgiyi ulaştırmaktır.

Büyüyoruz

Okuduğunuz konuların altına yorumlar yapmak kendimizi geliştirmemize ve büyümemize çok yardımcı oluyor. İyi yada kötü yapılan tüm yorumlar bizi daha da geliştiriyor. sucte.com ailesi olarak her ziyaretçimize teşekkür ederiz. Lütfen değerli yorumlarınızı sitemizden eksik etmeyin.

Gerek konu altına yapılan yorumlar gerek iletişim sayfası üzerinde atılan mesajlar bizi daha da güçlü yapıyor. Sizin sayenizde en güvenli ve en doğru site olmak için her gün gelişiyor ve büyüyoruz.

İletişim Bilgileri

Mail: info@sucte.com

Adres: Emniyetevleri, Yeniçeri Sk. No:2, 34415 14, 34415 Levent/İstanbul

Başa dön tuşu