Finans

Bambi Mobilya Borsada Var mı?

Bambi borsada var mı?

Merhaba,
Bambi mobilya halka arz edildi mi? Bambi mobilya borsada var mı? Bambi mobilya halka arz edilecek mi? Bu soruları sizlere cevaplandıracağım.  Öncelikle bambi mobilya hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bambi Hakkında

Bambi mobilya 1965 yılında Çetmen Koltuk ismiyle  bu sektöre giriş yapmıştır. 1997 yılından itibaren BAMBİ markası adı altında devam etmektedir.Bambi Yatak son 10 yıldır yatak – baza – başlık üretiminin vermiş olduğu katkı ile büyük bir ivme kazanarak, hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte olup, her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti vermektedir.Bambi Yatak tüm Türkiye’de çok iyi bilinen bir firma olup, kendisini yurt dışında da kabul ettirmeye başlamıştır. Bambi yatak fabrikası, İzmir Torbalı’da 40.000 m2’lik kapalı alanda 600’den fazla ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 750 adet yatak, 400 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bambi yatak firması  en iyi sonucu alabilmek için, üretiminde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirmektedir.Ürünlerin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir.Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerin tamamı Tasarım Tescil Belgesi’ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Bambi, borsada var mı? Bambi halka arz edildi mi? Sorularına cevabı, malesef bambi firması borsada işlem görmemektedir. Bambi firması halka arz edilmemiştir. Halka açık şekilde hisse senetleri alınıp satılamaz.

Bambi halka açılır, borsaya girmeye karar verirse yazımızı güncelleyeceğiz.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu