Finans

Çiçek Sepeti Borsada Var mı?

Çiçek Sepeti Hisse

Çiçek Sepeti Borsada Var mı?

Merhaba, borsa ile ilgili bilgilendirme yazımlarıma devam ediyorum. bugün çiçek sepeti borsada var mı konusunu biraz araştırdım. öncelikle daha önce yazdığım yemek sepeti borsada var mı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayın. Çiçek sepeti halka arz edildi mi yazmadan önce çiçek sepeti hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Çiçek sepeti 2006 yılında Emre AYDIN tarafından kurulmuştur. Genel müdürü yani CEO’su halen Emre AYDIN’dır. Türkiye’de her ilde şubesi yani üyeleri bulunmaktadır. Çiçek siparişlerinin yanında hediyelik eşya, takı gibi hediyelik diğer paketlemeleri de yapmaktadır. 15 Yılda kendini geliştiren ve büyüten Çiçek sepeti Ülkemizin en iyi e-ticaret platformlarından biridir.

2011 Yılında Amazon çiçek sepetinde ki potansiyeli görmüş olacak ki az da olsa hisse senedi yatırımı yapıştır ve Çiçek sepetine çok düşük oranda ortak olmuştur. Merkez ofisleri İstanbul’da bulunan Çiçek sepetinde ortalama 00 çalışan bulunmaktadır.

Webrazzi.com’un şuradaki→ haberine göre Çiçek sepeti 2019 Yılında 500-600 Milyon TL ciroya sahiptir. Durum böyle olunca yani büyüyen karlı bir şirket haline gelince yatırımcılar tarafından Çiçek sepeti halka arz edildi mi, Borsada Hissesi var mı, Çiçek sepeti hissesi nasıl alınır gibi sorular sorulmaktadır.

Çiçek sepeti borsada var mıdır? sorusunun cevabı maalesef Hayırdır. Çiçek sepeti halka arz edilmediği için yani halka açılmadığı için borsada hisseleri yoktur.  Dolayısı ile hisse kodu da bulunmamaktadır. İlerde çiçek sepeti halka arz edilirse buradan sizi bilgilendireceğim. Yazının güncel olmadığını görürseniz Lütfen yorum bölümünden beni uyarın, hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu