Finans

Koçak Farma Borsada Var mı?

Koçak Farma Hisse Senedi

Koçak Farma Borsada Var mı?

Merhaba, Borsa ile ilgli sorulan sorulara cevap vermEye çalışıyorum. Bu günkü konumuz Koçak Farma borsada var mı, Koçak Farma hisse senedi var mı? Koçak Farma borsada işlem görüyor mu, Koçak Farma hisse kodu nedir olacak. Dilerseniz daha önce yazdığım Hisse senedi önerileri yazımı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Koçak Farma borsada var mı cevabını vermeden öçnce şirket hakıkında biraz bilgi vermek istiyorum. 1971 Yılında kurulan Koçak Farma Türkiye’nin ilk 500 Sanayi şirketi arasında yer almaktadır. Toplam 1600 Kişi istihdam etmektedir. Amerika gibi birçok ülkede Türkiye’yi temsil etmiştir ve birçok ödüle layık görülmüştür. Türkiyenin ilk Onkoloji Biyoteknoloji üretim tesisini kurmuştur. İleri teknoloji üretilen ilaçlar 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Ülkemizde covid-19 yerli aşısının üretimini için çalışan şirketlerden biridir. Başarılı bir şirket olan Koçak Farma yatırımcılar tarafından borsada işlem görüp görmediği merak edilen şirketler arasındadır. Koçak farma Borsada işlem görmemektedir. Hisse senedi kodu yoktur. Halka arz edilmemiştir. Koçak Farma’nın hisse senedi borsa üzerinden alınıp satılamaz.

Koçak Farma borsada var mı konusunun sonuna geldim umarım faydalı bir yazı olmuştur. Şirket ileride borsaya açılır yada halka arz olursa yazımı güncelleyeceğim. Hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu