Finans

Nesine Borsada Var mı?

Nesine Halka Arz

Nesine Borsada Var mı?

Merhaba Borsa yazılarıma devam ediyorum. Bugün Nesine Borsada var mı açıklamaya çalışacağım. Öncelikle Çiçek Sepeti Borsada var mı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayın. Nesine Borsada işlem görüyor mu bilgi vermeden önce Nesine hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Nesine.com doğan holding bünyesinde faaliyet gösteren Türkiyen’nin İnternet üzerinden şans oyunları portallarından biridir. Portallarından diyorum çünkü Türkiye’de 6 Adet online şans oyun platformu bulunur. Nesine.com 2019 yılında internet üzerinden faaliyet gösteren işletmeler arasında en yüksek ciroya sahip olan platformlardan biridir.

Webrazzi tarafından yapılan habere göre, internet üzerinden faaliyet gösteren platformlar arasında  6.5 Milyar TL Ciro Nesine ilk sırada yer almıştır. Webrazzi Haber Detayı için (bkz) Yüksek bir ciroya sahip olan Nesine için yatırımcılar borsada işlem görüyor mu soruları sormaktadır.

Nesine borsada işlem görmemektedir. Hisse senedi kodu yoktur. Halka arz edilmemiştir. Nesine.com’um hisseleri borsa üzerinden alınıp satılamaz. Yani nesine borsada var mı sorusunun cevabı hayırdır. Doğan holding bünyesinde bulunan Nesine borsada bulunmasa da Doğan holding hisseleri borsada işlem görmektedir.

Konumuzun sonuna geldim. Konu ,ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz. hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu