Genel Konular

Ziraat Borsa Giriş

Ziraat Yatırım Giriş

Ziraat Borsa Giriş

Merhaba, benim de yatırım ekranlarına girerken sıkıntı yaşadığın bu dönemde ziraat borsa giriş linkini sizlerle paylaşmak isiyorum. Daha önce yazdığım son 10 yılda borsaya giren şirketler yazımı okumak isterseniz buraya tıklayın

Ziraat borsaya giriş linkini vermeden önce dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öncelikle büyük firmaların internet uzantısı com.tr şeklindedir. Bu şekilde uzantısı olmayan adreslere sakın giriş bilgilerinizi vermeyin.

Devletimizin resmi internet kanallarının uzantıları ise gov.tr şeklindedir. Gov.tr uzantısı resmi kurumlara aittir. Lafı fazla uzatmadan Ziraat yatırım giriş linkini buraya bırakıyorum

Ziraat Borsa Giriş İçin Tıklayın

Ziraat Borsa giriş bağlantısı: https://esube1.ziraatyatirim.com.tr/sanalsube/tr/Account/Login

Lütfen dolandırdıcılara karşı dikkatli olun. Ziraat yatırıma girmek için üstteki güvenli bağlantılarla tıklayabilirsiniz. İleride olası link değişimi halinde linkleri yenilemeye çalışacağım. Eğer linklerin çalışmadığını görürseniz lütfen yorum bölümünden belirtin.

Girdiğiniz linkin com.tr olmasına dikkat edin. Ziraat kurumsal adresinin olmasına dikkat edin. Hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu