Finans

Ziraat Yatırım Hisse Senedi Hesabından Para Çekme

Ziraat Yatırım Hisse Hesabından Para Çekme

Ziraat Yatırım Hisse Senedi Hesabından Para Çekme

Merhaba, borsa ile ilgili en güncel bilgileri paylaştığım siteme hoş geldiniz. Bugün Ziraat yatırım hisse senedi hesabından para çekme nasıl yapılır anlatmaya çalışacağım. Ziraat yatırımda olan paranızı vadeli yada vadesiz hesabınıza nasıl aktaracaksınız kısaca anlatmaya çalışacağım.

Ziraat hisse hesabında bulunan parayı çekmenin en kolay yor mobil veya intertet bankacılığıdır. Mobil veya internet bankacılığı üzerinden kolayca paranızı çekebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken şey mobil bankacılığa girş yapmak. Ardından menüye tıklamak. Daha sonra yatırım bölümüne tıklamak. Daha sonra borsa bölümüne tıklamak. Ardından gelen menüde Borsa hesabından p*ara çek bölümüne tıklamak.

Para çek menüsüne tıkladığınızda karşınıza bir ekran çıkacaktır. Çıkan ekranda hesabınızdan ne kadar para çekmek istediğiniz sorulacaktır. Çekmek istediğiniz tutarı girip tamam tuşuna basın ve paranızı aktartın. Paranız borsa hesabınız ile ilişkili olan vadeli yada vadesiz hesabınıza aktarılır.

Böylelikle paranızı kullanılır hale getirebilir ve kolayca çekebilirsiniz. Eğer paranızı çekemiyorsanız, Borsa hesabımdaki parayı çekemiyorum diyorsanız, bazı sorunlar var demektir. Bu durum T Bakiye olarak adlandırılan durumdan dolayı oluşabilir. Bu konuda bilginiz yoksa daha önce yazdığım borsada t1 t2 nedir yazımı okuyabilirsiniz.

Ziraat yatırım hisse senedi hesabındaki parayı çekmek çok kolay bir işlemdir. Dilerseniz ziraat bakası şubesine giderek yada telefon ile ziraat müşteri hizmetlerini arayarak borsa hesabınızdaki parayı çekebilirsiniz. Konumuzu fazla uzatmadan sonlandırmak istiyorum. Konu ile ilgili her türlü görüş ve önerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz. Bol kazançlar hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu