Genel Konular

Kalyon Holding Borsada Var mı?

Kalyon İnşaat Borsada Var mı?

Kalyon Holding Borsada Var mı?

Merhaba, borsa hakkında elimden geldiği kadar bilgi vermeye devam ediyorum. Bugün araştırma konumuz Kalyon Holding Borsada Var mı? Kalyon İnşaat Borsada Var mı olacak. Öncelikle İHA ve SİHA üretimi gerçekleştiren Baykar Borsada Var mı öğrenmek için buraya tıklayın

Kalyon grup borsada var mı cevaplamadan önce biraz bilgi vermek istiyorum. Hasan Kalyoncu ve Orhan Cemal Kalyoncu kardeşler, 1974 yılında Kalyon İnşaat’ı kurmuşlardır. Sonrasında işi büyüterek İnşaat, Enerji, Yatırım ve İşletme, Gayrimenkul ve Sanayi sektörlerinde hizmet vermeye devam etmişlerdir.

Katar, Rusya, Libya, BAE, Suudi Arabistan ve Irak gibi ülkelerde de çalışmalarına devam etmektedirler. Büyüme odaklı olarak çalışan Kalyon Holding yatırımcıların da ilgilisini çekmiştir.

Karlı bir şirket olan Kalyon Holding borsada var mı, Kalyon Holding halka aez oldu mu, Kalyon Holding Hisse kodu nedir? Sorularının cevabı maalesef hayır olacaktır. Çünkü Kalyon Holding yada kalyon İnşaat borsada bulunmamaktdır. Hisse kodu yoktur. Halka arz edilmemiştir.

Kalyon İnşaat ilerde halka arz olursa bu yazıyı güncelleyeceğim. Yazının güncel olmadığını farkederseniz, yada sormak istediğiniz bir soru olursa yorum bölümünden benimle iletişime geçebilirsiniz.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu