Finans

Karaca Borsada Var mı?

Karaca Tencere Borsada Var mı?

Karaca Borsada Var mı?

Karaca firması borsada var mı?  Karaca borsada işlem görüyor mu? Karaca halka arz edildi mi? Karaca borsa kodu nedir? Sorularının cevabını bu yazımda bulabilirsiniz. Bu soruları cevaplandırmadan önce Karaca hakkında bilgi vermek isterim.

KARACA HAKKINDA

Temelleri 1973 yılında Eminönü’ndeki bir cam atölyesinde atılan Karaca bugün, Türkiye hariç 16 ülkede 30’a yakın mağazası bulunan ve 1 milyar TL cirodan fazla ve 2 bini aşkın kişiye istihdam sağlayan dev bir markaya dönüştü. Şirketin 2. kuşak temsilcisi olan Karaca’nın, şirketin kurumsallaşması ve dünya pazarlarına açılmasında büyük rolü var. Vizyoner bakışı, genç ve dinamik yapısı ve yeniliklere açık oluşu ile markaya büyük katkıları olan Karaca şimdi bir dünya markası yaratmak için var gücüyle çaba harcıyor.

Türkiye’de Jumbo, Emsan, Karaca ve Karaca Home markalarıyla 300’e yakın mağazası bulunmaktadır.

Karaca  firması hakkında kısa bilgilendirmeden sonra borsada karaca var mı? Karaca borsada halka arz edilecek mi? Karaca borsada işlem görüyor mu? sorularını cevaplayalım.
Bu soruların cevabı hayırdır. Karaca borsada işlem görmemektedir. Karaca firması halka açılmamıştır. Karaca firmasının halka arz edilip edilmeyeceği hakkında gündemde henüz net bilgi yoktur. Borsada halka arz edileceğini duyurduğu zaman bilgimiz güncellenecektir.

Konu ile ilgili olarak görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz. Dilerseniz daha önce yazdığım parayı nasıl buluruz yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu