Finans

Nusret Borsada İşlem Görüyor Mu

Nusret Halka Arz Edildi Mi? Nusret Borsada Var mı

NusrEt Borsada Var Mı?

Merhaba, borsa ile ilgili yazılarıma devam ederken yatırımcılar tarafından sürekli sorulan NusrEt halka açık mı? Nusret borsada işlem görüyor mu? NursEt halka arz edildi mi? NursEt borsada var mı? Sorularına cevap vermek istiyorum. Bu soruları sizlere cevaplandırmadan önce Nusret hakkında bilgi vermek istiyorum.

NusrEt Hakkında Bölümü

Nusret Gökçe, 9 Ağustos 1983 yılında Erzurum’ da dünyaya gelmiştir. Erken yaşta okulu bırakmak zorunda kalmış ve çalışma hayatına atılmıştır. Kasaplıkla işe başlayan serüveni şef ve restoran işetmeciliğiyle devam etmiştir.

Et pişirme ve tuzlama şekli nedeniyle Salt Bae adıyla anılmaya başlandı ve bir internet fenomeni hâline geldi. Nusr-et isimli biftekçi zincirinin sahibidir. Nusret, ilk olarak 2007 yılında İstinye Park’ta açılan kasap restoran konseptinde çalışmaya başlamıştır. Bu deneyimin ardından Dünya üzerindeki diğer restoran konseptlerini görmek isteyen genç girişimci, Arjantin’e doğru yola çıkmıştır.

Cebindeki son parası ve kredi kartından çektiği 7 bin TL ile gittiği Arjantin’de kasapları ve restoranları gezen Nusret, sektör hakkında fikir edinmeyi başarmıştır.

Ülkemizde ve dünyada en ünlü restorantlardan biri haline gelen nusret yatırımcılar tarafından ilgi ile izlenmektedir. Yatırımcılar nusretin büyümesine ortak olmak için halka arz oldu mu diye sürekli araştırma yapmaktadır.

Daha önce yazdığım rönesans holding borsada var mı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayın.

NusrEt borsada var mı? Sorusunu cevaplayacak olursak NusrEt borsada yoktur. NusrEt halka açık değildir. Fakat NusrEt işletmesine dair 2020 de halka arz edileceği söylentisi gerçekleşmesine rağmen borsada henüz işlem görmemektedir.

İleride Nusret halka arz edilirse yazımı güncelleyeceğim. Konu ile alakalı her türlü soru, görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu