Finans

Rönesans Holding Borsada Var mı?

Ronesans Holding Hissesi Var mı?

Rönesans Holding Borsada Var Mı?

Rönesans Holding borsada işlem görüyor mu? Rönesans Holding halk açık mı? Rönesans Holding halka arz edilecek mi? Rönesans Holding halka ne zaman açılacak? Rönesans Holding borsada var mı? Bu soruların yanıtını yazmadan önce Rönesans Holding hakkında bilgi vermek isiyorum.

Rönesans Holding Hakkında

1993 yılında Rusya St. Petersburg’da kurulan Rönesans Holding, halen dünyanın 28 ülkesinde ana müteahhit ve yatırımcı olarak hizmet veriyor. Holding, inşaat, gayrimenkul geliştirme, enerji, endüstri tesisleri ve sağlık ana dallarında faaliyet gösteriyor. Dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde Rönesans Holding 23. sırada yer alıyor.

Avrupa’nın ise 9’uncu en büyük müteahhitlik şirketi konumunda. 2019 yıl sonu itibarıyla 5,4 milyar dolar global ciro ve 9 milyar dolar aktif büyüklüğe sahip olan holdingin hedefi, orta vadede inşaat sektöründe dünyanın en büyük ilk 10 kuruluşu arasına girmek…

2016 yılında 215 milyon dolar yatırımla Dünya Bankası Grubu üyesi Uluslararası Finans Kurumu’nun (IFC) ortak olduğu Rönesans Holding, ağır sanayi tesisleri, altyapı projeleri, imalat sanayi tesisleri, kimyasal ve ilaç üretim tesisleri, yiyecek ve içecek işleme tesisleri, otomotiv ve makina fabrikaları, devlet binaları, sağlık kompleksleri ve enerji santrallerinin yanı sıra alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konutlar ve karma yapılar inşa ediyor.

Daha önce yazdığım Cengiz holdin borsada var mı yazısını okumak için buraya tıklayın.

Rönesans Holding borsada işlem görüyor mu? Sorusunun cevabı ise hayırdır. Rönesans Holding halka açılmamıştır. Rönesans Holding borsada yoktur. Halka açılması konusunda herhangi bir girişim bulunmamaktadır. Rönesans Holding borsada var mı konusunun sonuna geldim Hoşçakalın.

sucte

Merhaba Sayın Takipçim. Uzun zamandır borsa ve finans konularına merak salıp araştıran, ve bunları sizinle paylaşan, sizin gibi yiyip, içen, eğlenen bir insanım. Bu blogumda bildiklerimi sizlere aktarmak için yazıyorum. Umarım siz de eğlenir ve beni takipte kalırsınız :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu